Pojišťovnictví, revize, pohledávky a právní pomoc

Firma PRO Consulting s.r.o. poskytuje profesionální makléřské služby v oblasti pojištění, kompletní služby v oblasti revizí a kontrol, právní pomocí. Je registrovaným pojišťovacím makléřem, kontaktním místem Rozhodčího soudu v Hradci Králové a zabývá se vymáháním pohledávek firem a občanů.

Činnost v oblasti pojištění

Potřebujete minimalizovat rizika, která se vyskytují v běžném občanském životě nebo při podnikání? Víte na co při pojištění nezapomenout? Zajišťujeme komplexní služby v oblasti životního, úrazového, úvěrového pojištění a pojištění průmyslu a podnikatelských rizik, motorových vozidel, odpovědnosti za škody, majeteku občanů apod. Od nás dostanete něco navíc, jsme pojišťovací makléři.

Revize

Text revizí se připravuje.

Vymáhání pohledávek

I přes sebelepší snahu se každý může dostat do situace, kdy se stane věřitelem. Nedaří se Vám získat svoji pohledávku zpět? Máte kvůli pohledávkám finanční problémy? Určitě víte, že čím dříve začnete pohledávku vymáhat, tím větší je šance na její zaplacení, ale víte jak? Máme pro Vás řešení. Na základě dlouholetých praktických zkušeností s vymáháním pohledávek jsme Vám schopni pomoci.

Právní pomoc

Jsme kontaktním místem Rozhodčího soudu. Víme jak účinně ošetřit Vaše smluvní vztahy tak, abyste předešli případným problémům při plnění ze smluv. U nastalých problémů Vám je pomůžeme rychle a efektivně řešit nebo můžeme konzultovat Vaše postupy.

Kvalifikační předpoklady

Dle zákona jsme registrováni pro výkon činnosti:

  • Pojišťovacího makléře u České národní banky s registračním číslem - 000497PM

Dále u:

  • Úřadu pro ochranu osobních údajů č.j. 000012144/001/01/S
  • Obchodního rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové zapsáni v odd. C, vl. 15207